کاهش سایز موضعی۱۳۹۸-۷-۱ ۱۱:۱۵:۲۱ +۰۰:۰۰

Project Description

کاهش سایز موضعی

طب سوزني براي کاهش وزن ، روشي است که با استفاده از آن مي توان عملکرد غدد درون ريز و دستگاه گوارش بيمار را بهبود بخشيده و اين کار باعث گوارش بهتر و ايجاد احساس سيري سريع تر در بيمار مي شود. با ترکيب استفاده از سوزن و روش امبدينگ ، کاهش وزن بيمار تقريبا تا حدي قطعي مي گردد .

راز درمان طب سوزني در لاغري موضعي و کنترل وزن طب سوزني براي کاهش وزن زمينه اي جديد ست ، با آنکه طب سوزني خود يک روش باستاني ست، ولي مدت زمان بسياري جهت کاهش و کنترل وزن مورد استفاده قرار مي گرفته است. زندگي در عصر جديد چاقي را تا حدي گسترش داده است که هم متخصصين و هم افراد بيمار، به دنبال راه و روشي براي درمان چاقي و کنترل آن هستند. و همين امر موجب شروع مطالعات و تحقيقات بر روي طب سوزني جهت کاهش وزن مي باشد.

کاهش وزن و لاغري موضعي به روش طب سوزني

استفاده از طب سوزني براي کساني که به دنبال کاهش وزن در بازه زماني “بلند مدت” هستند و نمي خواهند ازدارو استفده کنند، بدون داشتن رژيم غذايي خاص، بدون انجام ورزش هاي سنگين و طاقت فرسا و بدون احساس درد و ناراحتي ها و گرسنگي يک روش مناسب،کاربردي و طبيعي ست. به گزارش زيست آنلاين، در سالهاي اخير کاهش وزن و تناسب اندام به روش طب سوزني مورد توجه دانشمندان کشور هاي مختلف قرار گرفته و به عنوان روشي سالم براي کاهش وزن و حذف چربي هاي موضعي با بيشترين تاثير و خصوصا براي درمان چاقي ناشي از اختلال عملکرد غدد تيروئيد و هيپوفيز و … شناخته شده است و داشتن تغذيه مناسب و يا استفاده از مکمل هاي غذايي براي عملکرد غدد در کنار طب سوزني براي بعضي از افراد لازم مي باشد. کاهش وزن و لاغري با استفاده از طب سوزني به سرعت چربي اضافي را از بين مي برد و با سفت کردن پوست، چروک ها و شل شدگي پوست را از بين مي برد و هيچ گونه تاثير منفي بر روي سلامتي ندارد.

کاهش وزن با استفاده از طب سوزني علاوه بر تقويت کليه ها و طحال و حفظ سلامتي بدن، از طريق باز کردن مريدين ها يا کانال هاي انرژي که باعث از بين بردن عوامل بيماري زا در داخل بدن مي شود، موجب افزايش مقاومت بدن به منظور از بين بردن عوامل بيماري چاقي، تحريک نواحي خاصي از بدن و تنظيم مريدين هاي بدن نيز مي گردد. اين روش نه تنها بر روي کاهش وزن کلي بدن تاثير مي گذارد بلکه مي تواند با از بين بردن چربي ها به صورت موضعي نيز موجب لاغري و تناسب اندام شود.در از بين بردن چربي هاي اضافي مثل باسن،ران پا و سينه ها از روش هاي خاص و کاربردي موضعي طب سوزني استفاده مي شود تا تحريک بيشتري براي از بين بردن چربي هاي اين قسمت هاي بدن شود و در مواقعي از دستگاه هايي نيز براي عملکرد سريعتر اين چربي سوزي مي توان استفاده کرد.همچنين طب سوزني روش هاي خاصي براي افزايش حجم عضله باسن دارد که جزء موارد خاص و کلينيکي و تخصصي محسوب مي شود. طب سوزني که يکي از گنجينه هاي طب سنتي چين است، نقشي مهم در درمان چاقي بر عهده دارد. متخصصان بيمارستان طب سنتي زيبايي پکن مي گويند ساز و کار کاهش وزن با استفاده از طب سوزني، تنظيم سوخت و ساز و عملکرد غدد بدن است.

بدون رژيم هاي غذايي سخت (گرسنگي) کاهش وزن داشته باشيد

کاهش وزن به روش طب سوزني به هيچ وجه به معني تحمل گرسنگي نيست. روش هاي متفاوتي براي کاهش وزن وجود دارد ، ولي “روش طب سوزني “بر مبناي به اندازه خوردن است و به هيچ وجه گرسنگي در آن وجود ندارد. رژيم غذايي سخت باعث بي اشتهايي، اختلال عملکرد سيستم گوارشي و ديگر عوارض مي گردد. هنگامي که فردي رژيم مي گيرد، متابوليسم (سوخت و ساز) بدن او کاهش مي يابد و توانايي اش براي سوخت و ساز چربي ها کم مي گردد. به همين دليل هنگام بازگشت به رژيم غذايي عادي، تغيير متابوليسم باعث افزايش چربي و در نتيجه افزايش وزن مي گردد. بنابر اين ممکن است شما نسبت به ابتداي شروع رژيم، وزن بيشتري پيدا کنيد.

يکي از مزيت هاي کاهش وزن به روش طب سوزني، عدم وجود تحمل گرسنگي و رژيم هاي غذايي سخت در آن است.

لاغري موضعي با طب سوزني

لاغري موضعي با طب سوزني روشي مناسب است. ممکن است شما بخواهيد اندازه شکم، باسن، صورت يا ران پاها و حجم زياد چربي سينه هاي خود را کاهش دهيد و در نهايت روش کاهش وزن با طب سوزني، درمان موضعي چاقي در قسمت هاي مختلف بدن مي باشد.

آدرس ما:

  • 031-32240938
  • drberjisclinic@hotmail.com

  • اصفهان خيابان شمس آبادي جنب بيمارستان سينا بن بست شهريار ساختمان مجيد طبقه سوم واحد ٣٧

ساعات کاری

ساعات حضور در مطب : شنبه الی پنجشنبه صبح ها ۸الی ۱۲:۳۰ عصر ها یکشنبه ،سه شنبه ، پنجشنبه ۱۶:۳۰الی۲۱