جوان سازی پوست۱۳۹۸-۲-۷ ۱۶:۱۴:۵۰ +۰۰:۰۰

Project Description

کاربردهای طب سوزنی صورت در زیبایی:

طب سوزني زيبايي

بر اساس تئوري طب سنتي چين، انرژي حياتي بدن، با گذر سن کاهش مي يابد، طب سوزني زيبايي با فعال کردن روند کلاژن سازي وخود ترميمي طبيعي پوست ، سبب افزايش آبرساني و پر کردن صورت و کاهش خطوط و چروک هاي ريز صورت، پف و تيرگي زير چشم، روشن کردن پوست و کمرنگ کردن لک هاي پوستي و از بين بردن جاي جوش ، در جوانسازي صورت تاثير بسزايي دارد .

اثر طب سوزني فقط ليفت صورت نيست بلکه يک درمان همه جانبه است که با هدف بهبود وضعيت عمومي سلامت نيز در زيبايي موثر است جوانسازي صورت با طب سوزني روشي بدون درد و بدون جراحي براي از بين بردن علائم پيري در صورت است.

جوانسازي پوست با طب سوزني چيزي فراتر از يک روش زيباسازي است.اين روش يک فرايند جوانسازي و تجديد حيات است. طب سوزني با اصلاح و پاکسازي ارگان هاي داخلي به خصوص کبد و آرامش اعصاب و افزايش خون و انرژي و افزايش کلاژن سازي باعث جوانسازي صورت مي شود همانطور که مي دانيد يکي از معيارهاي کلي در تشخيص سن افراد چين و چروک روي پوست صورت مي باشد در نقاطي از صورت مانند اطراف دهان و اطراف چشم به دليل حساسيت پوست علائم بيشتري نمايان مي شود بدليل ظرافت اين نواحي از پوست بروز احساساتي نظير غم و شادي و درد و اضطراب در ايجاد چين و چروک موثر است.

يکي از موثرترين و البته طبيعي ترين درمان ها جهت جوانسازي پوست طب سوزني صورت مي باشد .

کاربردهاي طب سوزني در زيبايي:

-جوانسازي و شادابي پوست

-متعادل کردن چربي پوست

-روشن کردن پوست ليفتينگ و برطرف کردن افتادگي پوست صورت

-برطرف کردن چين و چروک صورت

-بر طرف کردن خط عميق اخم پيشاني و لبخند و خط دور لب

-برطرف کردن جوش يا آکنه صورت و جاي مانده جوش صورت و بدن

-برطرف کردن تيرگي و گودي زير چشم و پف زير چشم

-برطرف کردن منافذ باز پوست

-برطرف کردن لک هاي صورت وکک و مک

-برطرف کردن غبغب

تاثيرات و مکانيسم اثر طب سوزني در صورت :

چرخش خون و انرژي را در کل بدن بهبود مي دهد.به همين علت وقتي براي بيماران فقط طب سوزني روي بدن هم انجام مي گردد، بعد از چند جلسه صورت شفاف مي شود درمان ذهن و جسم و روح را شامل مي شود که اين به علت ترشح سروتونين در بدن است که باعث شادي و نشاط مي شود باعث افزايش توان عضلات و خاصيت ارتجاعي پوست صورت مي گردد

با فعال کردن مکانيزم هاي مربوط به ترميم زخم مي تواند اولا جريان خون در پوست را ثانيا جريان اکسيژن رساني به پوست را افزايش مي دهد، نفوذپذيري عروق را بالا برده باعث رفع مواد زايد مي شود. بالانس هورموني ايجاد مي کند به همين علت معمولا روي ريزش مو ،آکنه و گاهي موي زايد موثر است به علت افزايش جريان خون و لنف ، رطوبت رساني(هيدرادرمي) انجام مي دهد موجب کاهش استرس که از همه عوامل پاتوژن(بيماري زا ) مهمتر است ،مي گردد

آدرس ما:

  • 031-32240938
  • drberjisclinic@hotmail.com

  • اصفهان خيابان شمس آبادي جنب بيمارستان سينا بن بست شهريار ساختمان مجيد طبقه سوم واحد ٣٧

ساعات کاری

ساعات حضور در مطب : شنبه الی پنجشنبه صبح ها ۸الی ۱۲:۳۰ عصر ها یکشنبه ،سه شنبه ، پنجشنبه ۱۶:۳۰الی۲۱