طب سوزنی برای لاغری :

طب سوزنی برای لاغری روشی بسیار مناسب خواهد بود ومی تواند نقش به سزایی در درمان چاقی داشته باشد.
همانطور که می دانید چاقی یکی از بیماری های شایع در جوامع امروزی است که خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی و دیابت و فشارخون را تا حد زیادی افزایش می دهد بنابراین معالجه ی چاقی باعث پیشگیری از بروز این بیماری ها می شود.

طب سوزنی برای لاغری

طب سوزنی برای لاغری

تأثیر طب سوزنی برای لاغری :

طب سوزنی یک راهکار نتیجه بخش و مؤثر برای درمان چاقی می باشد.
تأثیر طب سوزنی برای لاغری و کم شدن وزن به این صورت است که طب سوزنی باعث می شود که اشتهای فرد کاهش پیدا کند و کنترل شود که موجب می شود مقدار غدایی که فرد مصرف می کند کم شود و همین کم خوردن باعث کاهش وزن می شود.
اما نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که طب سوزنی برای لاغری در کنار شیوه های درمانی دیگر می تواند اثر بخش وتأثیرگذارباشد و به صورت مستقل و به تنهایی تأثیر چندانی ندارد.

استفاده از طب سوزنی برای لاغری موضعی :

طب سوزنی برای لاغری موضعی نیز می تواند استفاده شود به این صورت که که در هر قسمتی از بدن که طب سوزنی انجام شود جریان خون و سوخت ساز در آن نقطه از بدن زیاد می شود و چربی های اضافی آن نقطه از بین کاهش می یابد.

طب سوزنی برای لاغری پهلو و شکم :

طب سوزنی برای لاغری

طب سوزنی برای لاغری

اگرچه راه های درمانی زیادی برای از بین بردن چربی های اطراف شکم و پهلو وجود دارد ولی این روش ها عوارضی نیز دارند ولی طب سوزنی بهترین و تأثیرگذارترین روش برای لاغری شکم و پهلو می باشد که در کنارنقشی در کم شدن سایز این نواحی دارد در درمان بیماری های دیگر نیز کمک می کند و یک روش درمانی بی ضرر برای درمان چاقی است.

روند لاغری پهلو وشکم با کمک طب سوزنی :

۱٫ ابتدا طب سوزنی روی اشتهای فرد اثر می گذارد و اشتهای فرد کاهش پیدا می کند.
۲٫ سپس باعث می شود جذب غذا توسط فرد کاهش پیدا کند.
۳٫ سوخت وساز بدن و جریان خون زیاد می شود.
۴٫ چربی های اطراف پهلو وشکم از بین می رود و کاهش پیدا می کند.

طب سوزنی برای لاغری و تناسب اندام:

مزیتی که طب سوزنی نسبت به دیگر روش های درمانی برای رسیدن به اندام ایده آل دارد این است که افراد خیلی سریع نتیجه می گیرند و تأثیر آن را می توانند درچند جلسه ی اول ببینند در صورتی که روش های دیگر مثل استفاده از یک رژیم غذایی یا ورزش کردن برای لاغری ممکن است طول بکشد تا افراد نتیجه ی دلخواه خود را بگیرند و از حوصله ی فرد خارج باشد و دلسرد شود.

طب سوزنی برای لاغری یک روش پایدارو دائمی است یا یک روش مقطعی و بازگشت پذیر؟

طب سوزنی اگر طبق اصول و به صورت مداوم انجام شود اثراتی که دردرمان چاقی دارد بازگشت پذیر نمی باشد چون در ابتدا باعث کم شدن اشتهای فرد می شود و همین امر باعث کم شدن وزن می شود و روند کاهش وزن تا یکسال متوقف نمی شود اما جلسات طب سوزنی به صورت مداوم باید انجام شود تا این اثرات کم بودن اشتها در فرد از بین نرود.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات کلینیک طب سوزنی دکترمحمد برجیس اینجا کلیک کنید.

۱۳۹۷-۱۲-۱۹ ۱۹:۳۳:۲۵ +۰۰:۰۰